Trwa ładowanie...
bErAtcqd

Notowania

Przejdź na

Płaca minimalna zamrożona? "Trzeba zmienić podejście do podwyżek"

- Gdyby to zależało ode mnie, to rekomendowałbym, żeby zmienić podejście do zapowiedzianych pod koniec ubiegłego roku podwyżek płacy minimalnej - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Andrzej Kubisiak z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Przypomnijmy, że pod koniec roku Jarosław Kaczyński zapowiadał wzrost płacy minimalnej do 3, a w perspektywie nawet do 4 tys. zł. Jak mówi Kubisiak, w obecnych warunkach trzeba myśleć o zamrożeniu płacy minimalnej, ale z zastrzeżeniem, że jesienią sytuacja gospodarcza może się jeszcze pogorszyć. Wtedy - zdaniem gościa programu "Money. To Się Liczy" - trzeba się będzie zastanawiać nad bardziej drastycznymi krokami. - Mamy do czynienia z kataklizmem gospodarczym, sytuacja zmieniła nam się diametralnie - tłumaczy Andrzej Kubisiak.

0
0
238
Podziel się
Komentarze (238)
zobacz więcej komentarzy (238)
bErAtcqp
KOMENTARZE
(238)
zaraz
rok temu
zaraz, podobno "dobry bóg" czuwa nad "dobrą zmianą" i koronowanie jezusa i marii zapewnia nam szczególne względy u twórcy. Podobno wystarczy mocno uwierzyć. Podobno bóg zsyła powodzie, pandemie itp by "ukarać bezbożników" więc dlaczego psuje to plany "dobrej zmiany?" Wzrost cen w sklepach zbiega z falą zwolnień? Powtarzano że "bóg ma plan", no ciekawe. Pieniążki wydane na nowe świątynie, zwiększanie dotacji dla kościoła, miliardy dla papy rydzyka - wszystkie te pieniążki mogły zostać odłożone na ciężkie czasy lub być zainwestowane w służbę zdrowia. Czy nauczy to ich żeby nie gadać głupot? Póki co ewidentnie nie, ani rządzący ani fanatycy kościoła nie mają sobie nic do zarzucenia i dalej powtarzają slogany o ochronie i o "narodzie wybranym". Jak ktoś z waszych bliskich umiera bo nie było wolnego respiratora - pamiętajcie że mógł być ale pieniążki poszły na "zwiększenie komfortu podczas modlitwy". I co dają te modlitwy? Empirycznie proszę.
Mama
rok temu
Można podnieś o 200 zl
Fbkk
rok temu
Teraz to juz za 100lat europe dogonimy
bErAtcqH
oli
rok temu
takiego to odrazu do paki, kupiony przez wyzyskiwaczy
Dada
rok temu
Jeśli pracuje narażamy się w sklepie(utargu ma sklep)Dlaczego z tego tytułu mam mieć najniższa krajową?To chyba powinno mieć jakieś kryteria a nie wykorzystywać bezpodstawnie pracowników!!;Nie ten dział!!!!!!
...
Następna strona