Trwa ładowanie...
bDSDPSmt

Notowania

Przejdź na

"Czerwona lista" przedsiębiorców. Prezes PFR wyjaśnia

"Czerwona lista" przedsiębiorców w Polskim Funduszu Rozwoju. Te firmy nie mogą liczyć na wsparcie z tarcz antykryzysowych. - Nie ma czarnej listy, jeżeli już, to listy świecą się na czerwono. Zbudowaliśmy system, dbając o środki publiczne. Jest on połączony z bazami Krajowej Administracji Skarbowej czy ZUS-u, niektóre informacje sprawdzamy z CBA. Jeżeli pojawia się ryzyko nadużyć, to wtedy system blokuje taką firmę. Jest możliwość odwołania się, wtedy sprawdzamy to indywidualnie - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. - To marginalny problem, dotyczy bardzo niewielu firm. Ten proces odbywa się automatycznie. Jeśli firmy mają status podwyższonego ryzyka, wtedy taki wniosek jest zatrzymywany - dodał.

05-03-2021
25 reakcji
0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
05-03-2021
obecnie2sortnie głosowałeś na pisiorów -zdychaj z głodu -= polityka gospodarcza "dobrej zmiany"
zobacz więcej komentarzy (25)
bDSDPSmF
KOMENTARZE
(25)
obecnie2sort
miesiąc temu
nie głosowałeś na pisiorów -zdychaj z głodu -= polityka gospodarcza "dobrej zmiany"
Epic Power
miesiąc temu
Matrix pełną gębą. Teraz wystarczy, że podpadniesz kontrolerowi lub pójdziesz z nim do sądu, a tu już jesteś na czerwono. Zwalniac pracowników, zamykac działalności, a pieniądze na krytpowaluty od anonimowego epic cahs po otwartego bitcoina. Tam przynajmniej większy spokój i pewne zyski przez lata. Dzisiaj bitcoin 190 tyś złotych za sztukę a roke temu było 40 tyś. ... tak to działa. Po covidzie kontrolerzy, zusy i skarbówka oszaleje, bo trzeba cały ten rozdany pieniądz ściągnąc, żeby długi państwa spłacić, więc prowadzenie działalności gospodarczej to raczej dla wariatów będzie a nie dla normalnych ludzi.
Zweistein
miesiąc temu
To raczej zaszczyt nie znaleźć się na liście antypolskiej zbrodniczej parti. Przecież ta tarczę reklamują w radio! Reklamują "uchwałę" która sami napisali i reklamują ją nam w mediach! Śmiech na sali...kto zapłacił za tą reklamę i z jakich pieniędzy? Dlaczego robią z nas debili uchwalają jakiś bubel, a później nam go na siłę zachwalają! Przecież to kryminał powinien być za coś takiego!
bDSDPSmX
norma
miesiąc temu
Partyjni towarzysze i ich rodziny, urzędnicy poplecznicy partii jedynej światłości narodu mogą zawsze liczyć na pomoc 1 sekretarza i jedynej światłości narodu kierującej naród do dobrobytu
norma
miesiąc temu
Partia z narodem naród z partia , Warchoły lewaccy na Madagaskar
...
Następna strona