Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hotele i restauracje otwarte na 100 procent? Minister odpowiada

Rząd wkrótce ma przedstawić plan odmrażania gospodarki na miesiące wakacyjne. Szykuje się pełne otwarcie restauracji i hoteli? - Proszę pamiętać, że naprawdę mamy liberalne podejście do odmrożenia gospodarki na tle Europy. Liczby zakażeń dziś są zadowalające, rozumiem, że wchodzimy w okres wakacyjny, są różnego rodzaju poluzowania, ale plan musi być jasny, w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany. Jako ministerstwo rozwoju przedstawiamy pewne rekomendacje - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Na dzisiaj przede wszystkim rekomendujemy poluzowania w branży eventowej, bardzo mocno poturbowanej przez pandemię. Jeżeli chodzi o już otwarte gałęzie gospodarki, to nie tak dawno otworzyliśmy restauracje, baseny. Cały czas musimy to kontrolować, te 10-14 dni to czas weryfikacji stanu epidemicznego w Polsce. Mam nadzieję, że w planie na wakacje będą przedstawione konkretne liczby, jesteśmy za...

rozwiń
6 reakcji
1
1
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
KOMENTARZE
(4)
Nie dajmy im
rok temu
Pis szykuje terror kowidowu, restauracje i sklepy tylko dla zaszczepionych
Marek
rok temu
Na weselu może być 100 osób w USC Poznań w uroczystości zawierania ślubu może być maksymalnie 10 osób. To jest Polska właśnie.
Aga
rok temu
Zobaczymy, jakie będą kolejne decyzje, na weselach może być 150 osób, to już coś. Zobaczymy jak restauracje. Przez pandemie rzadko się ruszało z domu, jedzenie się przez roomservice zamawiało z dowozem, to teraz ma się ochotę trochę wyjść do ludzi.
Sarpo
rok temu
Masoni nie pozwalają luzować? Wszystko zaplanowane na kolejne lata pod pretekstem walki z klimatem...