Trwa ładowanie...
bEichghx

Notowania

Przejdź na

Hotele i restauracje otwarte na 100 procent? Minister odpowiada

Rząd wkrótce ma przedstawić plan odmrażania gospodarki na miesiące wakacyjne. Szykuje się pełne otwarcie restauracji i hoteli? - Proszę pamiętać, że naprawdę mamy liberalne podejście do odmrożenia gospodarki na tle Europy. Liczby zakażeń dziś są zadowalające, rozumiem, że wchodzimy w okres wakacyjny, są różnego rodzaju poluzowania, ale plan musi być jasny, w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany. Jako ministerstwo rozwoju przedstawiamy pewne rekomendacje - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Na dzisiaj przede wszystkim rekomendujemy poluzowania w branży eventowej, bardzo mocno poturbowanej przez pandemię. Jeżeli chodzi o już otwarte gałęzie gospodarki, to nie tak dawno otworzyliśmy restauracje, baseny. Cały czas musimy to kontrolować, te 10-14 dni to czas weryfikacji stanu epidemicznego w Polsce. Mam nadzieję, że w planie na wakacje będą przedstawione konkretne liczby, jesteśmy za...

rozwiń
6 reakcji
1
1
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bEichghJ
KOMENTARZE
(4)
Nie dajmy im
1 tyg. temu
Pis szykuje terror kowidowu, restauracje i sklepy tylko dla zaszczepionych
Marek
2 tyg. temu
Na weselu może być 100 osób w USC Poznań w uroczystości zawierania ślubu może być maksymalnie 10 osób. To jest Polska właśnie.
Aga
3 tyg. temu
Zobaczymy, jakie będą kolejne decyzje, na weselach może być 150 osób, to już coś. Zobaczymy jak restauracje. Przez pandemie rzadko się ruszało z domu, jedzenie się przez roomservice zamawiało z dowozem, to teraz ma się ochotę trochę wyjść do ludzi.
bEichgib
Sarpo
3 tyg. temu
Masoni nie pozwalają luzować? Wszystko zaplanowane na kolejne lata pod pretekstem walki z klimatem...